Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Przeczytaj o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe. AKCEPTUJĘ

Wirtualny album wykonany przez gości z Państwa imprezy?

Ależ oczywiście!!

Wesela, studniówki, urodziny – wszystko jest możliwe.


Atelier jest zupełną nowością na polskim rynku usług weselnych, urodzinowych, studniówkowych i nie tylko. Serwis internetowy na którym się Państwo znajdują współpracuje z aplikacją mobilną na telefonach co gwarantuje mobilność usługi.

Głównym założeniem aplikacji jest tworzenie wirtualnego albumu przez Państwa gości w czasie trwania wesela, urodzin czy innej imprezy okolicznościowej poprzez wykonanie zdjęć własnym telefonem. To Państwo decydują gdzie chcą zastosować naszą usługę.

Łatwa w obsłudze aplikacja przy pomocy loginu* dla gości zapisuje wykonane przez nich zdjęcia na Państwa prywatnym serwerze, a wachlarz filtrów i gadżetów na aplikacji zapewni zdjęciom niepowtarzalny wygląd.

Taka usługa to swoista pamiątka z imprezy którą tworzą najlepsi fotografowie czyli Państwa goście.

Warto mieć za uwadze że każdy z uczestników imprezy może wykazać się swoim talentem fotografa, czy też po prostu do Państwa albumu dorzucić słodkie selfie. Dużym plusem jest również uchwycenie przez gości tego czego nie dostrzegł fotograf w czasie ważnego momentu.

Zakup naszej usługi to jedynie 5 prostych kroków:

1. Rejestracja w serwisie przez Pana/Panią (organizatora***).
2. Ustalenie loginu* dla gości oraz daty Państwa (organizatora) imprezy, dokonanie opłaty aktywacyjnej (cennik znajduje się na stronie głównej).
3. Poinformowanie gości o dostępności aplikacji na Państwa imprezie oraz przekazanie loginu gościom. (Zapraszamy do zakładki,, Poinformuj gości,,)
4. Logowanie się przy pomocy wyżej ustalonego loginu przez gości na aplikacji podczas trwania imprezy i przesyłanie wykonanych przez nich zdjęć do wirtualnego albumu.
5.Zalogowanie się przez Państwo (organizatora) do serwisu atelier.net.pl w ciągu 60 dni** od dnia zakończenia imprezy w celu pobrania wirtualnego albumu wykonanego przez gości imprezy.

Polecajcie nas znajomym, odwiedzajcie facebooka i dzielcie się z nami swoimi wrażeniami.
Aktualnie nasza aplikacja stworzona jest jedynie na platformie Android, jesteśmy w trakcie tworzenia aplikacji na system IOS - oczekujcie jej niebawem.


*login – ustalany przez organizatora imprezy (wesele, urodziny, itp.) aktywny w dniach ustalonej imprezy, login wprowadzany jest w czasie imprezy przez gości na aplikacji mobilnej,która jest zupełnie darmowa i dostępna w sklepie Play,w celu przesłania fotografii na serwer organizatora.
** 60 dni – Jest to okres od dnia zakończenia imprezy pozwalający na pobranie zebranego materiału w postaci fotografii przez organizatora.
***organizator –osoba, która rejestruje się w serwisie atelier.net.pl w celu ustalenia loginu i daty imprezy, na której chce wykorzystać usługę wirtualnego albumu.

Nie wiesz jak poinformować swoich gości o dostępności usługi na Twoim weselu, urodzinach, czy studniówce?

Oto Kilka pomysłów.

1) Na zaproszeniu. Poinformuj znajomych wpisując w zaproszenie informacje o możliwości pobrania aplikacji która będzie dostępna na Twojej imprezie. Możesz jednoczenie podać login jaki będzie dostępny na imprezie.
2) Na indywidualnych karteczkach przy talerzyku. (Przykładowe rozwiązania do pobrania znajdą Państwo poniżej)
3) Na tablicy gości tuż przy wejściu do lokalu.
4) Klasycznie za pomocą portalu społecznościowego do wybranych osób z którymi chcesz się podzielić tą informacją.
5) W czasie trwania imprezy za pośrednictwem Dj, orkiestry czy też wodzireja.
6) A może masz swój indywidualny pomysł na tą informacje, każda pomysł będzie dobry.

Przypominamy że aplikacja mobilna dla gości jest zupełnie darmowa, wystarczy jedynie pobrać ją z sklepu Play dla platformy Android i wprowadzić login.

Zalecamy pobrać aplikację przed imprezą, w celu uniknięcia problemów związanych z dostępem do sieci bądź ograniczonym zasięgiem.

Winietka Winietka2 Winietka3 Winietka4

aplikacja.atelier@gmail.com
Facebook Instagram